Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HOYO DE MONTERREY

HOYO DE MONTERREY EPİCURE ESPECİAL 10'LU..
2.200,00TL
Vergiler Hariç:2.200,00TL
HOYO DE MONTERREY PURO..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Hoyo de Monterrey Puro Fiyatları

Hoyo de Monterrey puro, yüzük kalınlığı 54 ve uzunluğu 150 mm olan bir çeşit purodur. Genel olarak bakıldığında bir kutuda yaklaşık 25 adet Hoyo de Monterrey purosu olduğu bilinmektedir. Bu puroyu tüketen bireylerin ağzına çiçeksi tatlar gelmektedir. Hissedilen çiçeksi tat ağızda yaklaşık olarak 45 dakika ile 60 dakika arasında kalmaktadır. 25'li paketlenen Hoyo de Monterrey puro fiyatı ve tadı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu puroların fiyatları disbritörlüğünü üstlenen firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Dünyanın hemen hemen her ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de Hoyo de Monterrey puroları sık tercih edilmekte ve sevilmektedir.

Hoyo de Monterrey Puro Satın Al

Eğer içinizden Hoyo de Monterrey puro satın al ve buna benzer düşünceler geçiyor ise firmamız web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kalitesinden asla ödün vermeyen ve farklı egzotik tatları bir arada bulunduran çeşit çeşit Hoyo de Monterrey puroları web sitemizde yer almaktadır. Gerek meyve, çikolata ya da bal gibi şekerli tatlar olsun gerekse odunsu ya da çiçeksi gibi daha naif tatlar olsun hepsini Hoyo de Monterrey puroları ile yakalamanız mümkündür. Purolar genel olarak 25'li kutularda paketlense de bazı durumlarda 10'lu tahta kutular ile de satışa sunulabilmektedir. İçim sertlikleri ise her çeşit Hoyo de Monterrey için değişkenlik göstermektedir.

Hoyo de Monterrey Puro Sipariş

Hoyo de Monterrey puro sipariş etmek istediğinizde yapılması gereken işlemler son derece basittir. Firmamız web sitesine giriş sağlayarak farklı tatlarda ve fiziksel özelliklerde Hoyo de Monterrey purolarından satın alabilirsiniz. Farklı çeşit Hoyo de Monterrey ürünleri 46 yüzük kalınlığı ve 55 yüzük kalınlığı gibi farklı boyutlarda üretilmektedir. Ayrıca ürünlerin tat ve kokuları da birbirinden farklıdır. Bazı Hoyo de Monterrey purolarının daha ilk içiminde ağzınızda tereyağı, sıcak ekmek gibi tatlar hissedilebilirken daha sonraki içimlerde ise daha çok odunsu kokular ve ardından çikolata kokusu gelmektedir. Ürünlerin fiyatları ise ağızda bıraktıkları tat ve kokularına göre değişmektedir.

Hoyo de Monterrey Purosu

Bir kutuda yaklaşık olarak 25 adet Hoyo de Monterrey purosu bulunan ürün, ağızda bıraktığı egzotik çiçeksi tatlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Türkiye'nin de içerisinde bulunduğu yüzlerce ülke Hoyo de Monterrey purosunu tercih etmektedir. Puronun firmamız sitesinden siparişi alındığı takdirde ödemeler, ürünler Türkiye'ye giriş yaptığı ve tüm gümrük işlemleri sorunsuz şekilde tamamlandığında alınmaktadır. Bu durum müşteri memnuniyetini artırıcı özellikler arasındadır. Ağırlığı yaklaşık olarak 15 gram olan Hoyo de Monterrey purosunun içim sertliğinin de orta olduğu rahat bir şekilde ifade edilmektedir. Bu puronun orijinal ülkesi ise Küba olarak bilinmektedir. İçim süresi ortalama olarak bir saat ya da daha azdır.