Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HUPMAN HALF CORONA

H.UPMANN MAGNUM 50 10'LU..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
H.UPMANN MAGNUM 54 10'LU..
2.200,00TL
Vergiler Hariç:2.200,00TL
HUPMAN HALF CORONA..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Corona Puro Fiyat

Fabrika ismi Petit Corona olan bu puro, popüler olarak Petit Cazadores JLP olarak bilinir. 105mm uzunluğunda, 4,1 inç genişliğinde, 6,04gr ağırlığındadır. Orta ve sert içim çeşitleri olan Corona Puro, puronun merkezi Küba'da üretiliyor. Toprak ve odunsu tatları 30-45 dakika süren bu purolar piyasada 25li ve 50'li paketler halinde satılmaktadır. Tekli olarak bulmakta mümkündür. İçim boyunca uzun süre bıraksanız bile kolay kolay sönmez. Corona puro fiyat, temin edildiği site veya markete göre değişkenlik gösterebilir.Sertliği nedeniyle yeni başlayanlara ve sağlık sorunları olanlara tavsiye edilebilir nitelikte değildir. Kültürü konusunda bilgilerin zengin olduğu bu keyif maddesi tütünün somutlaştırılmış halidir. Söndürdükten sonra da dilde bıraktığı aroma unutulmamalıdır. İçerken ilgiye ve bir takım aksesuara ihtiyaç duyulan puro, size renkli bir hayat görüşü kazandıracaktır.

Half Coronas Puro Fiyatları

Orijinal satış sitelerinden temin edilebilen bu puroyu bir farklı isimle daha bulmak mümkündür. Fabrika ismi Petit Corona'dır ve popüler olarak da yine bu isimle anılmaktadır. Hafif ve orta içim sertliğindeki bu aromatik tatlar, 5li ve 25li kutular halinde bulunurlar ve fiyatlarda bunlara göredir.Türkiye'de ender de olsa orijinal ürün satışı yapan sitelerde bulunmaktadır. Ödemeler ürün gümrükten girdiğinde ve tüm işlemler tamamlandıktan sonra yapılmaktadır. Diğer sitelerin kurulu oldukları ülkeler Belçika, Almanya ve İsviçre'dir. Bu sitelerdeki fiyatlar her resmi satış ofisindeki gibi daha fazladır. Half coronas puro fiyat değişiklikler gösterebilir ancak genel anlamda tamamen el yapımı oluşundan ve bir marka tarihine sahip oluşundan muadillerinden biraz fazladır.

H.Upmann Half Corona Satın Al

Küba purolarını çok seven Herman Upmann 1844'te Havana'ya taşındı ve hem bankacı hem puro üreticisi olarak işe başladı. 1920 başlarında bankası kapandı ama puroları Habono'nun güzel bir örneği olarak hafif ile orta aromalarıyla günümüzde dahi yaşamaktadır.Kahveyi andıran kremsi renkte, karmaşık tatlarına ve küçüklüğüne rağmen eşit bir çekime sahip olan bu puronun kutuları, 19. yüzyılda uluslararası sergilerde kazanılan en az on bir altın madalya ile Herr Upmann'ın kişisel imzası gibi süsleniyor. Herman Upmann'ın bu karışımı, Vuelta Abojo bölgesinde yetiştirilen tütünlerden yapılır. Marka bugün, dünya çapındaki puro meraklıları arasında geniş bir boyut yelpazesinden oluşmaktadır. H.Upmann Half Corona marka bir puro aldığınızda, 50 yılı aşkın bir tat satın almış olursunuz.

Hupmann Half Corona Fiyat

H.Upmann Half Corona, Kasım 2011'de H.upmann Cigars tarından Küba'da tanıtıldı. Sunumunu Habanos Regular Productions yapmaktadır. Habanos bu purosunu, bugünlerde sigara içilebilecek yerlerin azlığı ve kısıtlı süre nedeniyle ortaya çıkardı. Modern meraklılar düşünülerek yaratılan karışım, keyfini çıkarmaya odaklanır.Kutu ve tane olarak satışı yapılan Hupman Half Corona, 5li teneke kutu, 25li kutu ve tekli olacak şekilde satılmaktadır. Hupman Half Corona Fiyat bunlara göre belirlenir. Yeni vitola 90mm uzunluğunda, 44Ø çapında olan bu puro el yapımıdır. Boyut olarak kısa olabilir ancak kişinin gerçek bir Habano'dan beklediği gibi Habano his doluluğundan vazgeçmez. 20-30 dakika süren dumanı vardır. Hafif tütünün aşırı ısınmasını önlemek için düzenli bir hızda içilmelidir.