Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

JUAN LOPEZ

JUAN LOPEZ PURO..
3.000,00TL
Vergiler Hariç:3.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

JUAN LOPEZ Fiyat

JUAN LOPEZ fiyat olarak ortalama fiyatta bir purodur. Tamamı elle sarılan fermente Küba tütünlerinden oluşur. Aroma, tat, koku ve hissiyat olarak orta yumuşaklıktadır. Genel olarak içilmesi keyif verdiği için tercih edilen purolardan biridir. Sigara ile puro arası bir boyutu vardır. Bir kutuda 25 adet ya da 50 adet olmak üzere satılır. Fiyatı da buna bağlı olarak değişir. Diğer ürünler gibi ince pakette değil şık bir kutunun içinde satılır. Kutudaki fotoğraf tütünü içerken Küba'da bulunuyormuş hissi bırakır. JUAN LOPEZ Selección No.1 ve JUAN LOPEZ Selección No.2 olarak çok tercih edilen iki çeşidi vardır. Fiyatlar çeşitlere göre de değişiklik gösterebilir.

JUAN LOPEZ Puro

JUAN LOPEZ puro en iyi puro markalarından biridir. Küba tütünlerinden oluşturulur. Bunu anlamak için içerken mavi dumanların çıktığını görmek yeterlidir. Fiyat performans olarak oldukça tatmin edicidir. Aroması zengin, tadı ve kokusu yoğundur. Orta içim ve orta kalitededir. Tat içeriği; krema, vanilya, çikolata, kakao, sedir ve karameldir. En ünlü çeşitleri Seleccion No. 1 ve Seleccion No. 2 ‘dir. Koyu renk sarımları olan belirgin damarlarda bir purodur. 25'li kutu ya da 50'li kutu olarak satışa sunulur. Seleccion No. 2, 70'li yılların en popüler Küba purosudur. Kremsi tatları olması nedeniyle kahve yanında içilen purolardan biri haline gelmiştir. Seleccion No. 1 puro içmeye yeni başlayanlara tavsiye edilir.

JUAN LOPEZ Puro Satın Al

Juan Lopez puro, Küba tütünleriyle üretilir. Orta sertlikte bir dengesi vardır. Bu nedenlerden dolayı da sıklıkla tercih edilir. Ülkemizde nadir de olsa satışı mevcuttur. JUAN LOPEZ puro satın al dediğinizde karşınıza 25'li ya da 50'li paketler çıkar. Paketler şık kutusunun içinde çok kalın olmayan puroları içerir. Ayrıca içince Küba'da bulunuyormuş gibi bir his bırakır. Ürün kremalı notalarının yanında baharat ve toprak aromaları da içeriyor. Özellikle seleccion 1 ve seleccion 2 en çok tercih edilen çeşitleri olarak biliniyor. Bu nedenle satın almak istediğinizde muhtemelen karşınıza bu iki çeşit çıkabilir. Juan Lopez puroları en iyi purolar arasında kendini gösteren purolardan biridir.

JUAN LOPEZ Puro Sipariş

Juan Lopez, Küba'da devlete ait bir tütün şirketi tarafından üretilen puro markasıdır. Purodan ziyade cigar, cigarillo olarak adlandırılır. Bunun nedeni de purodan biraz daha ince olmasıdır. Ayrıca puroya göre daha yumuşak bir tada sahiptir. JUAN LOPEZ puro sipariş vermek için Küba'ya gitmeye gerek yoktur. Ülkemizde de sipariş alan yerler vardır. Web sitemiz gerçek Küba tütünlerinden oluşan Juan Lopez ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır. 1876'dan bu yana var olan marka Küba'da oldukça önemli bir konumdadır. Sarılan tütünlerin tamamı elde üretilir. 124 mm uzunluğunda olan cigarlar ortadan tama kalite içeriğine sahiptir. Kapak kutusunda paketlenerek satın alanlara değerli bir his bırakılmak istenir.