Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ROMEO Y JULIETA

ROMEO Y JULIETA  PETİT ROYALES 25,Lİ..
3.500,00TL
Vergiler Hariç:3.500,00TL
ROMEO Y JULIETA MİLLE FLEURS..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
ROMEO Y JULIETA NO 1 PURO..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
ROMEO Y JULIETA NO 2 PURO..
2.500,00TL
Vergiler Hariç:2.500,00TL
ROMEO Y JULIETA NO 3 PURO..
2.750,00TL
Vergiler Hariç:2.750,00TL
ROMEO Y JULIETA NO 2 5Lİ..
1.050,00TL
Vergiler Hariç:1.050,00TL
ROMEO Y JULIETA SHORT CHURCHİLL  (25'li)..
3.750,00TL
Vergiler Hariç:3.750,00TL
ROMEO Y JULIETA SHORT CHURCHİLL PURO..
2.200,00TL
Vergiler Hariç:2.200,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Romeo Julieta Puro Fiyat

İsmini dünyaca ünlü tiyatro oyunundan alan Romeo Julieta Puro, dünyada çokça sevilen Küba'da üretilen bir puro markasıdır.  Farklı aromalara sahip bu puro markası; fındık, çiçeksi, meyve, deri ve fasulye gibi çeşitleri bulunmaktadır. Genel içim süresi 45 dakika olan Romeo Julieta Puro, klasik bir orta gövdeye sahiptir. Ağız yakmaz özellikte ve hafif yapıdadır. Tamamen elde üretilen bir ürünüdür.  10'lu tüplü kutular, 25'li tüplü kutular ile 3'lü paketler şeklinde satışa sunulmaktadır. Bu farklılıkta beraberinde fiyat farklılığını getirmektedir. Siz de bu ürünü severek tüketenlerdenseniz ya da kullanmak istiyorsanız güvenilir ve kaliteli web sitemizden Romeo Julieta Puro Fiyat aralıklarını inceleyip sipariş oluşturabilirsiniz.

Romeo Juliet Puro

Tüm dünyada sevilerek tüketilen Romeo Juliet Puro, sadece elde üretilen Küba puro markasıdır. İsmini William Shakespeare'ın ünlü Tiyatro oyunu Romeo ve Juliet'ten alan bu puro markası, ilk olarak 1875 yılında Küba'da Alvarez y Garcia tarafından üretilmiştir. Bu ürün aromatik bir özelliği sahiptir. Çiçeksi, deri, meyve ve fasulye gibi aromatik tatlar kullanılarak üretilmektedir.  Klasik orta bir gövdeye sahiptir. Ayrıca içimi hafiftir. Bu puronun genel olarak içme süresi ise 45 dakikadır. Piyasada bu ürün, 10'lu, 25'li tüplü paketler ve 3'lü paketler halinde satışına sunulmaktadır. Bu ürünün fiyatları da aromatik özelliklerine ve paket çeşidine göre farklılık göstermektedir. Siz de bu ürünü satın almak istiyorsanız güvenilir internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Romeo Y Julieta Puro Fiyat

Romeo Y Julieta Puro ismini dünyaca ünlü tiyatro oyunundan alan ünlü bir Küba puro markasıdır. Çiçeksi, fındık, meyve, deri ve fasulye gibi farklı aromalara sahiptir. Farklı formlarda üretilse de genelde hafif yapıda bir puro çeşididir. Küba'nın Vuelta Abajo bölgesinde üretilen Romeo y Julieta puroları, tamamen elde üretilen aromatik bir karışıma sahiptir. İçim süreleri 45 dakika olan bu purolar, genelde 25'li, 10'lu tüplü kutu ve 3'lü tüplü paket şeklinde piyasada satılmaktadır. Romeo Y Julieta Puro Fiyat ise kutu ve paket sayılarına göre farklılık göstermektedir. Siz de bu ürünü kullanmak istiyorsanız güvenli web sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Romeo Y Julieta Puro Satın Al

Romeo Y Julieta Puro, 1875 yılında Küba'da Alvarez y Garcia tarafından üretilmeye başlanmıştır. İsmini Shakespeare'in trajik oyunundan alan bu puro markası, dünyada hatırı sayılır bir kullanıcıya sahiptir. Aromatik bir özelliğe sahip olan Romeo Y Julieta Puro; fındık, çiçeksi, meyve, deri ve fasulye gibi farklı çeşitlerde üretilmektedir. Dumanı yakmayan hafif yapıda bir puro çeşididir. Klasik orta bir gövdeye sahip olan bu puro markası, tamamen elde üretilmektedir. 45 dakika kadar bir içim süresi bulunmaktadır. 10'lu, 25'li tüplü kutular ile 3'lü paketler halinde satılmaktadır. Bu nedenle fiyat farklılığı söz konusudur. Siz de bu puro markasını web sitemizden almak isterseniz Romeo Y Julieta Puro Satın Al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.